Om BRANDT

Om BRANDT revision & rådgivning

BRANDT revision & rådgivning er et landsdækkende statsautoriseret revisionspartnerselskab.

Vi har gennem de senere år været inde i en rivende udvikling, og betjener i dag vore kunder fra ti afdelinger i Jylland og én i København.

Vi er ca. 200 medarbejdere, hvoraf de 21 er statsautorisede partnere. Alle arbejder sammen om at levere ydelser af højeste kvalitet til vores kunder.

Vi er rodfæstet i lokalområderne, hvor vi har stort kendskab til de specifikke forhold. Herved kan vi rådgive vores kunder, der hvor de er, og med en ekspertise der kun kan opnås gennem lokalkendskab.

Kontakt

BRANDT revision & rådgivning

Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

CVR-nr. 25 49 21 045

info@brandtrevision.dk


TAG DIREKTE KONTAKT TIL EN AF VORES KONTORER

AARHUS

Søren Frichs Vej 36 L

8230 Åbyhøj

Tlf. 87 40 60 00

aarhus@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

ESBJERG

Skolegade 85, 2. sal

6700 Esbjerg

Tlf. 75 45 60 00

esbjerg@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

FJERRITSLEV

Borups Allé 3

9690 Fjerritslev

Tlf. 96 50 02 00

fjerritslev@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

FREDERICIA

Prinsessegade 60

7000 Fredericia

Tlf. 76 34 40 05

fredericia@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

HANSTHOLM

Bytorvet 34

7730 Hanstholm

Tlf. 97 96 10 55

hanstholm@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

HURUP

Møllevænget 17

7760 Hurup Thy

Tlf. 97 95 18 22

hurup@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

KOLDING

Birkemose Allé 27, st.

6000 Kolding

Tlf. 76 34 40 00

kolding@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

KØBENHAVN

Ved Vesterport 6, 5. sal

1612 København V

Tlf. 33 93 22 33

kobenhavn@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

NYKØBING MORS

Limfjordsvej 42

7900 Nykøbing Mors

Tlf. 97 72 32 44

nykobing@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

SKIVE

Frugtparken 3

7800 Skive

Tlf. 96 83 33 33

skive@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

 

THISTED

Thyparken 10

7700 Thisted

Tlf. 97 91 11 11

thisted@brandtrevision.dk

Besøg afdeling

Tilmeld dig vores nyhedsbrev, hvorefter du vil modtage nyttige og faglige informationer samt spændende nyheder direkte i din indbakke – BRANDT viser vej...

Brandt

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Hvorefter du vil modtage nyttige og faglige informationer samt spændende nyheder
direkte i din indbakke.